SimChallenge 2024 - eliminacje uczelniane

Już dziś zgłoś się do udziału w uczelnianych eliminacjach zawodów symulacji medycznej SimChallenge.

Innowacyjna edukacja medyczna w symulacji medycznej

Jesteś pracownikiem sektora biomedycznego? Twoje doświadczenie zawodowe wynosi minimum rok, a zainteresowania są zgodne z kierunkiem studiów? Ten kierunek jest dla Ciebie! Rozpoczynamy nabór na I edycję studiów Innowacyjna edukacja medyczna w symulacji medycznej.

Szkolenie praktyczne dla Perfuzjonistów

Dzięki przychylności JM Rektora, w dniach 21-22 października 2023 r. w Centrum Symulacji Medycznej odbyło się pierwsze w Polsce szkolenie praktyczne dla Perfuzjonistów z zakresu krążenia pozaustrojowego z wykorzystaniem symulacji medycznej wysokiej wierności.

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki 2023

Dziękujemy za tak liczny udział w XXVI edycji Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, który odbył się 16 maja 2023 r.