SimChallenge 2024 - eliminacje uczelniane

Nadszedł ten moment w roku by już tradycyjnie zaprosić was do udziału w uczelnianych eliminacjach do kultowych zawodów symulacji medycznej SimChallenge.

Eliminacje odbędą się we wtorek 19 marca 2024 w Centrum Symulacji Medycznej UMP.

W zawodach mogą wziąć udział drużyny złożone ze studentów kierunku lekarskiego, pielęgniarstwa, położnictwa oraz ratownictwa medycznego. Zwycięzcy eliminacji będą mogli szlifować swoje umiejętności pod kątem doświadczonych zapaleńców symulacji medycznej oraz reprezentować naszą Uczelnię w Ogólnopolskich Zawodach Symulacji Medycznej MedSim Challenge 2024, które odbędą się 12 czerwca 2024 w Łodzi.

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś studentem kierunku lekarskiego, pielęgniarstwa, położnictwa lub ratownictwa medycznego zbierz pięcioosobową drużynę, zapoznaj się z regulaminem eliminacji i wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie.

Na wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli, 10 marca 2024 do godziny 23:59.

Jak wyglądają eliminacje?

Podczas eliminacji zmierzycie się z dwoma zadaniami-przypadkami klinicznymi. W trakcie zadania każdy zespół będzie oceniany pod kątem umiejętności medycznych oraz umiejętności komunikacyjnych.

W przerwie między zadaniami czekać będą na was interesujące warsztaty praktyczne... Szykujemy dla was fajne niespodzianki!

Udział w eliminacjach to unikalna okazja na nawiązanie nowych znajomości (a jak pokazuje historia nawet na poznanie drugiej połówki), samorozwój i pokonanie własnych słabości. Pamiętajcie, że to przede wszystkim świetna zabawa z nutką zdrowej rywalizacji.

Do zobaczenia!

Regulamin eliminacji i formularz zgłoszeniowy dostępne są w plikach do pobrania.

Zapraszamy także do odwiedzania strony internetowej Konferencji i Zawodów MedSim Challenge 2024: https://medsim.fumed.pl/.

Koordynator i Sędzia Główny eliminacji
lek. Szymon Pełczyński