Standaryzowany Pacjent - Kwietniowa edycja szkolenia zakończona

Nasza kwietniowa edycja szkolenia dla nauczycieli akademickich z prowadzenia zajęć we współpracy ze standaryzowanym pacjentem (SP) odbyła się 18.04.2019 r. i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Warsztaty obejmowały zagadnienia dotyczące prowadzenia zajęć z Symulowanymi/Standaryzowanymi Pacjentami, a uczestnicy dowiedzieli się jak przygotować takie zajęcia, napisać scenariusz czy też udzielić feedbacku. Podczas wykładu był czas na zadawanie pytań oraz na merytoryczną dyskusję, która nasunęła wiele konstruktywnych wniosków zarówno uczestnikom jak i prowadzącym. Oczywiście po solidnej dawce informacji teoretycznych kursanci wzięli udział w praktycznej części szkolenia, podczas której sami napisali scenariusz, a studentki oraz Symulowani Pacjenci je odegrali. Szkolenie było prowadzone przez instruktorów oraz psychologa, którzy na co dzień pracują w Centrum Symulacji Medycznej, a wsparcia udzielał reżyser.