Kurs uprawniający do wykonywania szczepień przeciw COVID-19 - część praktyczna

Od 1 kwietnia w naszym Centrum Symulacji rusza część praktyczna kursu szczepień przeciwko COVID-19 dla fizjoterapeutów, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych. Uczestnicy szkolenia po zdanej części teoretycznej będą m.in.: rozwijać umiejętności praktyczne wykonywania szczepień oraz zapoznają się z procedurami pierwszej pomocy. Część praktyczna również zostanie zakończona zaliczeniem, które jest podstawą do wystawienia, przez CMKP, dokumentu potwierdzającego ukończenia szkolenia, a co za tym idzie umożliwia fizjoterapeutom, farmaceutom oraz diagnostom laboratoryjnym przeprowadzanie szczepień ochronnych przeciwko COVID-19.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na dedykowanej stronie .