Kontakt

Centrum Symulacji Medycznej
ul. Rokietnicka 7 
60-806 Poznań
tel. 61 845-27-00 

sekretariatcsm@ump.edu.pl

 

 

Pracownicy:

Kierownik CSM - mgr Piotr Ziemak - pziemak@ump.edu.pl 

Pracownik sekretariatu - mgr Aneta Przygodzka - aprzygodzka@ump.edu.pl

 

  

Technicy symulacji medycznej tel. 61 845-27-01/02:

- mgr Maciej Antoszczuk mantoszczuk@ump.edu.pl

- mgr Karolina Radke kradke@ump.edu.pl

- mgr Mateusz Szyperski mszyperski@ump.edu.pl 

- Norbert Toboła ntobola@ump.edu.pl 

- mgr inż. Magdalena Wieczorek mwieczorek@ump.edu.pl

 - lic. Piotr Kajdasz  pkajdasz@ump.edu.pl

 

Psycholog

- dr n. med. Katarzyna Cieślak - kcieslak@ump.edu.pl

 

ZAKŁAD SYMULACJI MEDYCZNEJ

- kierownik zakładu - dr n. med. Łukasz Gąsiorowski lgasior@ump.edu.pl

 

Prośby dotyczące wymaganego sprzętu na zatwierdzone zajęcia prosimy kierować z minimum 3-dniowym wyprzedzeniem na adres technicy@ump.edu.pl

 

 

Dodatkowo jeśli chciałbyś skonsultować swój pomysł na zajęcia, przygotowany scenariusz lub rozwiać wszelkie wątpliwości zapraszamy do kontaktu, chętnie Was wesprzemy.
Nauczanie metodą symulacji medycznej daje przeogromne możliwości!