SimChallenge

Ogólnopolskie zawody SimChallenge 

14-15.05.2020

 

NOWY TERMIN 

24-25.06.2021

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce informujemy, że termin Ogólnopolskich Zawodów Symulacji Medycznej SimChallenge został przesunięty. Dwudniowe rozgrywki odbędą się w dniach 24-25 czerwca 2021 roku w Centrum Symulacji Medycznej w Poznaniu.

 

Na czym to wszystko polega?

Zawody polegają na wykonaniu zadań praktycznych, które są ograniczone czasowo (zwykle 15-20 minut). Scenariusze wykorzystywane w trakcie zawodów wymagają zaangażowania całego zespołu w udzielanie pomocy pacjentowi, w stanie nagłego zagrożenia życia w warunkach szpitalnych lub poza szpitalnych. Prawidłowa realizacja zadania może wymagać od zespołu znajomości języka angielskiego. Konkurencje medyczne są oceniane w zakresie umiejętności technicznych oraz umiejętności miękkich.

W tym roku zawody będą dwudniowe. Zaczynamy rejestracją w poniedziałek w godzinach porannych, wielki finał odbędzie się w południe we wtorek– szczegółowy plan zostanie wysłany do drużyn w terminie późniejszym.

Pamiętajcie, że najważniejsze w zawodach jest zaangażowanie i zdrowa rywalizacja, ale równie ważna jest zabawa ;) 

 

Chcesz wziąć udział w zawodach?

 

 

ELIMINACJE

7 marca w drodze eliminacji wyłonieni zostali reprezentanci Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marinkowskiego w Poznaniu!

Zwycięzcy będą reprezentować naszą uczelnię w zawodach ogólnopolskich. Serdecznie gratulujemy drużynie w składzie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SimChallenge Poznań 2019:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Do pobrania